KIHNU VALD KUULUTAB VÄLJA AVALIKU KIRJALIKU ENAMPAKKUMISE Kihnu valla omandis olevas Suaru sadamas (Lemsi küla, Kihnu vald) asuva kahe platsi ja kummagi platsi juurde soojaku kasutusse andmiseks (vt joonist). Platsi võib kasutada vaid  jalgrattalaenutuse pidamiseks  ja  soojakut jalgrattalaenutuse inventari hoidmiseks.

Pakkumise alghind ühe ala kohta: 1500 eurot ajavahemiku 01. maist 30. septembrini 2017 eest.

Tagatise suurus on 150 eurot, mis tuleb tasuda Kihnu Vallavalitsusele enne pakkumise esitamist.

Enampakkumisest või rendilepingust loobumisel tagatisraha ei tagastata.

Kasutusse andmise tingimustega ja pakkumisel osalemise nõuetega saab tutvuda siin.

Pakkumised esitada aadressil: Kihnu Vallavolikogu, Kihnu vald, Linaküla, hiljemalt 30. märtsil 2017 a kell 13.00. Ümbrikule märkida „Jalgrattaplats".

Pakkumiste avamine toimub 30. märtsil 2017 kell 14.10 Kihnu Vallavolikogu istungil.

Soojakutega tutvumiseks palume ühendust võtta Paal Põlluste´ga5039333.