Kihnu Vallavalitsus

Linaküla                                             tel 446 9910               

Kihnu vald                                         e-post info@kihnu.ee                

88003 Pärnumaa         

                                           

Kihnu valla registrikood 75003967

Arveldusarve EE211010902001663000  SEB

 

Vallavalitsus on avatud igal tööpäeval 8.00-16.00. Vastuvõtu palume eelnevalt kokku leppida telefonil 446 9910.
 
Vallavanem Ingvar Saare´ga kohtumiseks palume aeg kokku leppida e-posti aadressil vallavanem@kihnu.ee või 511 9242.
 
NB: Keskkonnanõuniku vastuvõtuaeg on esmaspäevasest kolmapäevani. Vastuvõtuaeg leppida kokku e-maili või telefoni teel 5912 5115 või 44 69 910.
 
 
Nimi      Amet     Mobiil  E-post Haridustase  Eriala
Ingvar Saare Vallavanem 511 9242  vallavanem@kihnu.ee keskharidus  
Heldy Põlluste

VallasekretärAndmekaitsespetsialist

446 9910 vallasekretar@kihnu.ee kõrgharidus haldusjurist
Kaido Selberg

 

Keskkonnanõunik (maa, keskkond, hajaasustuse programm, vee- ja kanalisatsioonimajanduse, jäätmed)

 446 9910  

5912 5115

kaido.selberg@kihnu.ee keskeriharidus  
Aive Havik Sotsiaalametnik 51 33 193 sotsiaalametnik@kihnu.ee kõrgharidus  sotsiaaltöö

 

Noorsootöötaja

kultuuritöö spetsialist

533 21 220

noortejuht@kihnu.ee 

rahvamaja@kihnu.ee

   
Maili Hiiemäe Pearaamatupidaja 446 9910   pearaamatupidaja@kihnu.ee

kõrgharidus, raamatupidamise

kutsekvalifikatsioon

I tase

majandusarvestus ja

finantsjuhtimine

Marika Vesik Raamatupidaja

446 9910

52 38 248

raamatupidaja@kihnu.ee keskharidus

raamatupidamise kutsekvalifikatsioon I tase

Maarja Karjam Assistent

446 9910

53 027 888 

assistent@kihnu.ee keskeriharidus majandusarvestus
Kelli Mätas Assistent 446 9910 kelli.matas@kihnu.ee kõrgharidus ettevõtlus ja projektijuhtimine