HUVIRINGID JA HUVITEGEVUS

 

Huviringide toimumisajad 19/20 õppeaastal

Pallimängud /Spordiring

Daniel Tapp

Spordiringide juhendaja on Daniel Tapp, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri eriala, olnud lasteaia laste liikumisõpetaja, tegelenud korvpalli, ujumise ja kergejõustikuga. Trennis mängitakse jalgpalli, korvpalli, rahvastepalli. Õpitakse erinevate pallimängude reegleid ja tehnikaid. Lisaks arendatakse üldfüüsilist ettevalmistust.

Kergejõustik

Daniel Tapp

Kergejõustiku tehnika, teoreetiliste aluste õpetamine, testide tegemine ja oma arengu hindamine. Täiendavaks õppe-treeningtöö vormiks on tutvumine teiste harrastavate spordialadega. Ringi tegevuse eesmärgiks on ka Kihnu kõegõ kangõmatõl edukalt osaleda.

Robootika

Egon Vohu

Õppetöös kasutatakse LEGO erinevaid robotikomplekte. Ringi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus erinevate tehnikavaldkondade koosmõjul arendada oma oskust mõelda, tuletada, analüüsida ja planeerida, arendada õpilaste käelisi oskusi ja äratada huvi tehnikavaldkonna vastu. Ringitegevusse on integreeritud ka 3D printeri kasutamine ja lihtsamad arvutiprogrammid.

Tantsimine 

Silvia Soide/ Laura Pampa

Laura on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tantsueriala lõpetanud ja hakkab Kihnus tunde andma üle nädala pühapäeviti. Koos Silviaga  arendatakse noorte koordinatsiooni, tasakaalu, rütmitunnet. Arendatakse õiget kehahoidu, muusikalist kuulmist, mälu, enesekindlust ja ühtekuuluvustunnet tantsugrupis. 

Kihnu njäputüe ring

Eve Laos

Käsitööringi eesmärk on  Kihnu traditsiooniliste käsitöö oskuste õpetamine noortele, loomingulise eneseväljenduse arendamine käeliste tegevuste, erinevate vahendite, materjalide ja tehnikate kaudu.  Koostöös kooli käsitöötegevusega valmib kevadeks Kihnu titt.

 

AKORDION -  ÕPETAJA HILMA 
TEISIPÄEV 11:45 Dendra
    14:45 Mihkel/Marie
    15:15 Hegle/Getter
    15:45 Mirjam
       
KOLMAPÄEV 08:15 Anni/Grete v Marie
    09:00 Mattias
    13:45 Nijole
    14:15 Hedi
    15:45 Maria/Janete
    16:15 Kennar
       
NELJAPÄEV 08:15 Kärolin
    09:00 Derek
    14:45 Jete/Anet
    15:45 Engel
       
REEDE 08:15 Chady
    11:55 Nijole
    12:15 Hedi
    13:45 Anni/Grete
    14:45 Madis
  • Lisaks toimuvad koolis õpetaja Hilma juhendamisel mudilas- ja lastekoori ning ansamblilaulu tunnid.
  • 4H Suarõ Nuõrõd, Laura juhendamisel, saab kokku jooksvalt, koos tehakse ühisüritusi,  info nende tegemiste kohta leiad siit Suarõ Nuõrõd.
  • Noortetuba KINU rahvamaja II korrusel on avatud E-N kell 12-16.00. Lapsed saavad mängida lauamänge, playstationis jalgpalli või tantsida, aegajalt teeme filmiõhtuid.
  • Raamatukogu on avatud alates septembrist T-N 11-16.00

Jälgige tegemisi Facebookis Kihnu Koolileht ja Kihnu Noortetuba KINU

Küsimuste ja heade ettepanekutega pöörduge: Jana, noortejuht@kihnu.ee, tel 53321220

1. Kihnu njaputüe ring on teisipäeval ja suuremad lapsed saavad muuseumis käia kudumas endale vajalikke asju sobival ajal
2. Kuna lapsed soovisid tegeleda kergejõustikkuga, siis toimub kergejõustikuring on kolmapäeviti kell 15.45.
Esmaspäeviti kell 14.45 on spordiring 1.-4. klass, kus lapsed teevad kõike; mängivad erinevaid pallimänge, teevad üldfüüsilisi harjutusi, teatevõistlusi, kergejõustikku jne
3. Robootikas moodustab Egon grupid ja paneb nimekirja kooli seinale ja saadame ka lapsevanematele, eile oli robootikas kokku 24 last!

 

Tuletan meelde! Palun vaadake laste jalgrattatuled ja helkurid, ketid üle! https://www.autokaubad24.ee/et/tooted/jalgrattad-jalgrattatarvikud-jalgratta-tuled-ja-helkurid